top of page

Změny v omlouvání tréninků

Dobrý den,

rád bych poukázal na změny, které nastaly od 1.4. 2022. Jedná se především o omlouvání tréninků viz. Pravidla a ceník tenisového oddílu od 1. dubna. – článek 6 Pravidla by se začala dodržovat od pondělí–2. května 2022, v den, kdy se přejde na jarní rozpis tréninků. Jedná se o změnu --> rodič/ dítě se omlouvá příslušnému trenérovi se kterým má trénink. Trenéři budou naopak rodiče informovat o případném zrušení tréninků v událostech jako jsou déšť a jim podobné.

Dojde k lepší komunikaci mezi trenéry a rodiči s dětmi. Trenéři budou dopředu vědět, kdo na daný trénink přijde či nikoliv, protože budou informováni přímo od rodičů. Dokáží se tak na trénink lépe připravit. Pravidla k omluvenkám zůstávají stejná. Individuální, skupinový trénink a sparing: omluva musí proběhnout nejpozději den předem do 20.00 hod. příslušnému trenérovi tel. nebo SMS.

Při absenci na skupinovém tréninku, individuálním tréninku a sparingu, nevzniká nárok na náhradu tréninkové jednotky. Bude tolerována 1 hod. za letní nebo zimní tréninkové období, která bude omluvena později, než je uveden čas v bodě 1.

S přáním hezkého dne,


Adam Odvárka

Pravidla a ceník Tenisového oddílu od 1. dubna 2022
.docx
Stáhnout DOCX • 38KB
Kontakty na trenéry
.xlsx
Stáhnout XLSX • 11KB

Comentários


bottom of page