top of page

! Prázdninový režim zahájen !

Dobrý den, krásnou sobotu, vítáme Vás u další aktuality. Dnešní téma bude takový mix informací, ale zároveň o jednom krásném, historickém úspěchu tenisového oddílu ! Nebudeme Vás nadále napínat a přejděme rovnou k věci.


Dětem začaly prázdniny. Hurá! To mimo zaslouženého dvouměsíčního volno znamená, že se dohrály soutěže družstev. Velký sumář zhodnocení družstev se připravuje, tomu budeme věnovat celou, samotnou aktualitu! Ve zkratce chceme všem poděkovat za nasazení v zápasech, bojovného ducha a velmi příznivé výsledky v některých družstev!


Co nás v létě čeká? Z pohledu tréninků nic extra. Každý hráč si domlouvá tréninky individuálně s trenérem, podle dopředu dohodnutých pravidel. Hráči si mohou společně domluvit sparing, v tom jim rozhodně nikdo bránit nebude. To jest k tréninkům všechno.


Dále se také koná tenisové soustředění, které je jako tradičně 3. srpnový týden, pod vedením Lukáše Čepla. Poslední informací od Lukáše bylo cca 28 přihlášených hráčů a hráček ( za necelé 2 týdny ) a zbývají tak poslední dvě místa. Určitě pošlete přihlášku, maximálně se dostanete do náhradníků a třeba se na vás poté usměje štěstí a někdo z přihlášených odřekne. Na soustředění se těší trenérský tým!


V neposlední řadě jsou potřeba zmínit turnaje, které se uskuteční ve Žďáře nad Sázavou. Konkrétně to jsou: 21.7. - Mini tenis 27. - 29.7. - Starší žáci / žákyně

17. - 19.8. - Mladší žáci / žákyně

24. - 25.8. - Baby tenis

29.8. - 1.9. - Mladší žáci "B" Rádi vás na turnajích uvidíme, přece jenom turnaje pořádáme především kvůli domácím hráčům, aby nemuseli cestovat nikam daleko.


Tento víkend se také koná turnaj ml. žáků / žákyň, kde největší úspěch slavily ve čtyřhře Ema Pelikánová a Niki Králíčková. Ve čtyřhře zahrály hezké a vyrovnané zápasy, v semifinále prohrály těsně v super tiebreku a umístily se tak na 3. místě!
Niki Králíčková a Ema Pelikánová s poháry a cenami za 3. místo!

__________________________________________________________________________________________Pokud jste dočetli článek až sem, jistě netrpělivě čekáte na největší senzaci oddílu?! Musíte být trpělivý, i tento úspěch si zaslouží samostatný článek a vyjde během následujících dní!

--

Děkujeme a přejeme Vám krásné a pohodové léto.

Adam Odvárka

Tenis Žďár

留言


bottom of page