top of page

Přebor VYSOČINY neregistrovaných hráčů

O víkendu 11.-12.7. 2020 se odehrál na Žďárských kurtech historicky první turnaj neregistrovaných v seriálu Malý Open, pojmenovaný Přebor VYSOČINY.

I přes velkou nepřízeň počasí, kdy téměř celou sobotu propršelo, se na turnaji sešlo 37 singlistů a 27 deblových dvojic a odehráli velice kvalitní turnaj.


V areálu bylo připraveno celodenní grilování, kdy si mohli účastníci vychutnat různé steaky, nebo dokonce porci kýty, či guláše. Pivo a další nápoje jsou samozřejmostí. Nechyběla ani charitativní složka, kdy se na hokejistu Buchteleho, který onemocněl vážným onemocněním srdce, vybralo téměř 25 tisíc.


V singlu byly vidět velice kvalitní zápasy a celkové vítězství nakonec vybojoval Vlastimil Crha, který ve finále porazil Radka Sýkoru. Semifinále se stalo konečným pro Jaromíra Vampolu a Romana Halamku.


Debl ovládlo nekompromisní duo Jaromír Kříž a Erik Vápeník, kteří ve finále přehráli dvojici Roman Halamka, Jaromír Peška. Do semifinále se dále dostali dvojice Roman Novotný, Jiří Mička a Martin Kubát, Pavel Souček.


Děkujeme všem hráčům za účast i trpělivost spojenou s nepřízní počasí a těšíme se, že se opět ve Žďáru nad Sázavou sejdeme.


Zároveň děkujeme Anně Valentové za celoturnajové focení, ze kterých vznikly velice povedené fotky, které si můžete prohlédnout na následujícím odkaze.


https://www.zonerama.com/teniszdar/Album/6407492

Comments


bottom of page