top of page

Oblastní finále Baby 2023

Dobrý den, přinášíme Vám informace z tradičního zářijového tenisového víkendu. Jedná se o Oblastní finále baby tenistů, které se koná v areálu ŽLTC Brna. Pro Žďár nad Sázavou je jedná o další účast na tomto finále, celkově se Žďár nominoval po čtvrté za sebou, z čehož máme obrovskou radost! Letošní složení týmu bylo následovné: Tobiáš Pešek, Jan Mlynář, Nela Musilová, Matyáš Dvořák a Nikola Králíčková. První zápas začali naši tenisté jako nasazení. Hráli proti týmu, který znali dobře z Ligy. Bohužel ani tentokrát to nestačilo na vítězství a tím pádem se zavřela cesta na boje o první čtyřku. TC - ŽLTC "B" bylo nad naše síly. ( 4/2 pro soupeře )


Druhý zápas přinesl o poznání napínavější závěr. Soupeřem byl opět TC - ŽLTC, teď to bylo brněnské "E". Dramatická bitva přinesla mnohé, nicméně výsledek rozesmutněl nejednoho žďárského diváka & hráče. 3/3 a prohra na základě horšího skóre. To prostě zamrzí vždycky a v jakémkoliv zápase. Poslední klání určilo finální umístění. Bojovalo se o 7. - 8. místo! Slovácko bylo soupeřem o čestnou sedmičku. Zde náš tým prokázal bojovného ducha a slavil tak své první vítězství na turnaji. Výsledek 4/2 v podání týmů Žďáru vypadá skvěle. Sedmé místo si zaslouží pochvalu, protože se vždy měří s těmi nejlepšími.Našim statečným děkujeme za příkladnou reprezentaci oddílu, skvělé 7. místo a hlavně to, že se jim podaří udržet Ligu pro následující tenisový rok! A z toho máme upřímně velikou radost. Utkávat se proti Prostějovu, Zlínu, Brnům atd je vždy čest a svátek pro náš klub! S pozdravem, Adam Odvárka Tenis Žďár nad Sázavou

Comments


bottom of page