top of page

Nadějná tenisová hvězdička

Hezké úterý, srdečně zdravíme všechny tenisové nadšence. Dnešní nadpis článku je lehce přitažený za vlasy, nicméně necháme na Vašem posouzení, jak moc je rozdílný od reality. Dnes se bude psát o Naší talentované mladší žákyni, Sáře Špačkové. Prvním rokem mladší žákyně, má na svém kontě pár turnajů v kategorii a přesto začíná sklízet jeden úspěch za druhým!

Čím je to, že se Sáře daří porážet starší, zkušenější hráčky? Odpověď je prostá: Vynikající pohyb po kurtu, vytrvalost, snaha vyhrát každou výměnu a také láska k tenisu. Tyto aspekty ji pojí s úspěchem.

Jsme moc rádi, že se Sáře daří. Přejeme ji mnoho úspěchů a doufáme, že se ji bude nadále dařit. S hlavou vzhůru, pokorou a snahou se stále zlepšovat a posouvat. Nyní přejděme k posledním turnajům, které se Sáře podařilo vyhrát.

Datum: 4. února 2023

Místo konání: TK Tenis Tišnov Počet hráček: 13 Kategorie Turnaje: C (4)


Sára se prezentovala do turnaje v Tišnově a předčila očekávání všech. Na turnaji postupně prošla do finále, kde narazila na svoji kamarádku z Baby tenisu, historicky poprvé ji oplatila porážky, a vyhrála tak své první finále! Sára Špačková : Monika Bačíková 6/0, 6/4.

Ve čtyrhře se tolik nedařilo, zde skončila Sára již v semifinále. Nutno podotknout, že Sára jako nasazená 2. bylo v semifinále rovnou.


Datum: 11. února 2023

Místo konání: SK HIT Hradec Králové Počet hráček: 16 Kategorie Turnaje: C (4)

Následující víkend vyrazila Sára do Hradce Králové. Přenesla si formu z minulého turnaje a opět nenašla přemožitelku. Podařilo se jí vyhrát pár opravdu těžkých utkání a sladkou tečkou byl zvednutý pohár nad hlavou. Finálové klání bylo vyrovnané, Sára Špačková : Linda Štěpánková 6/4, 6/3. Výsledek čtyřhry byl výrazně lepší než v minulém týdnu. Sáře se podařilo probojovat do finále, kde velmi smolně prohrály zápas, v super tiebreaku. 6/2, 4/6 0/1 (10/12). Nicméně pro získání zkušeností je to velmi cenný zápas. Přikládáme do článků také fota z obou turnajů.


S pozdravem a přáním úspěšného týdne, Tenis Žďár n. S.

コメント


bottom of page