top of page

Mimořádná forma mladších žáků!

Hezký pátek,


s velikou radostí se s Vámi rádi podělíme o úspěchy našich mladších žáků! Jak jste se dozvěděli v minulé aktualitě, našim mladším žákům se daří, hýří turnajovou aktivitou a mnozí z nich jsou velmi úspěšní! Konktrétně nás zaujala snad nekončící forma Jakuba Hromádky! Kuba se prezentoval do tří po sobě jdoucích turnajům a Kubova forma gradovala každým turnajem.

26. listopadu - TK Spartak Jihlava - čtvrtfinále Kuba si vyšlápl na 8. nasazeného Tomáše Trnku (15 HB), v dalším kole nestačil na finalistu, ale i tak si připsal kolo na silně obsazeném turnaji.


3. prosince - TK Hlinsko - semifinále dvouhra & čtyřhra

O týden později jel Kuba do nedalekého Hlinska. Turnajem proplouval jako nůž máslem a stopku mu vystavil v semifinále, Patrick Coyago (15 HB) , pozdější vítěz turnaje. Ve čtyrhře hrál Kuba s Honzou Zitou a chybělo opravdu málo, aby se kluci dostali do finále čtyřhry. Prohráli totiž opravdu velmi těsným výsledkem 6:2, 4:6, (13:15)!

10. prosince - TK Havlíčkův Brod - finále

Další víkend a další veliký úspěch! Cestou do finále se podařilo Kubovi vyřadit kvalitní soupeře, Sebastiana Schambergera (15 HB), dalším skalpem byl v semifinále 2. nasazený Filip Krejčí (15HB) a ve finále se Kuba setkal se svým kamarádem, 1. nasazeným, Lukasem Mallinosem (20HB). Finálový zápas se bohužel nepodařilo vyhrát. I tak si ale Kuba odváží pohár za skvělé druhé místo!!


Foto finalistů z Havlíčkova Brodu.

Kubovi tímto moc gratulujeme ke krásným a povedeným výsledkům a přejeme mu mnoho úspěchů do dalších turnajů!!! Ostatním hráčům & rodičům přejeme trpělivost, časem se to zlomí!


S pozdravem a přáním pohodových Vánoc,

Adam Odvárka Tenis Žďár nad Sázavou

댓글


bottom of page