top of page

! Družstva aneb cesta k úspěchu III. !

Dobrý večer,

vítáme Vás u, v pořadí třetího, přehledu družstev. Tento díl bude nabitý skvělými výsledky, proto Vás nebudeme dlouho napínat a přejdeme rovnou na výsledkový servis.

__________________________________________________________________________________________

Dospělé čekal souboj s nepříjemným soupeřem. Zápasy se Sokolem Bedřichov jsou vždy vyrovnané a tentokrát tomu nebylo jinak. Nebyla jistá ani sestava do posledních dnů.


Naše družstvo potřebovalo vyhrát jako sůl a to se jim podařilo! Premiéru mezi dospělými zvládnul také úspěšně dorostenec Tomáš Krška a i s jeho bodovým příspěvkem se vyhrálo celkovým výsledkem 6/3.


Dorostenci hráli proti papírově hratelnému soupeři - Tesle Brno. Bohužel je zatím letos trápí absence důležitých hráčů a projevuje se to tak na výsledcích a herním pojetí.

Brno bylo nad jejich síly a výsledkem 3/6 tak zapisují druhou porážku.


O poznání lépe si s absencí hráčů poradili starší žáci. V pospojované sestavě vyrazili do Boskovic. Velen Boskovice letos porazili dorostence a tak jsme rádi, že jim porážku naši žáci oplatili. Bojovným výkonem se zasloužili o těsnou výhru 5/4. A taky pravděpodobně povedeme skupinu, což je skvělé!


St. žáci ve složení: Mullerová K., Špačková S. , Hromádka J., Kočí D. , Kuchař O.


Mladší žáky A motivovala veliká výzva. Porazit na domácí půdě velmi silný Zlín. Bez Honzíka Zíty se šance ještě o něco snížily. Ale je vidět, že týmový duch, jednotlivé nasazení hráčů a srdnaté výkony potrápí ledaskoho! A Zlín to pocítil na vlastní pěst. Skvělým obratem po dvouhrách se naši mladíci mohli radost z vítězství 5/4. Tímto vítězstvím se rapidně zvýšily šance na perfektní umístění v Lize.


Ml. žáci ve Zlíně: Špačková S., Vomelová E., Pešek T., Hromádka J. , Fiala J. , Tomek J.


Mladší žáci B byli v naprosto totožné pozici jako dospělí. Bylo potřeba prolomit i lehnou smůlu a odstartovat svým prvním týmovým vítězstvím ve skupině. Nečekalo je však nic lehkého. Do Žďáru přijeli hráči z BLTC Brna. Zápasové a především výsledkové trápení se protahuje a je potřeba ji brzy zlomit! Brňáci si odvezli ze Žďáru přesvědčivé vítězství 8/1.


Ml. žáci B: Kočí D. & M. , Pelikánová E. , Králíčková N. , Mlynář J. , Štěpánek M.


Mladší žáci C odehráli také své utkání v našem krásném areálu. V nové sestavě se snažili o své první vítězné body do tabulky. Hráli s HTK Třebíčí, tentokrát s týmem B. I třebíčské béčko bylo nad síly našeho týmu a bohužel prohráli 1/5.Své zápasy také rozehráli Baby tenisté A , B a mini tenisté. Baby A mělo těžkou misi. Především z hlediska vzdálenosti. Udělali si totiž výlet do Břeclavi. Pro připomenutí, baby tenisté z Á týmu hrají Ligu. Takže je nečeká nic jednoduchého. S první překážkou se však vyrovnali naši šikovní tenisté na výbornou a vezli si z Břeclavi cennou výhru 4/2. Veliká gratulace.


Baby A v Břeclavi: Musilová N. , Stehlík F. , Dvořák M. , Kuřátková E.


Baby B hrálo utkání doma. Hostilo jihlavský Bedřichov. Také se jednalo o první utkání našich tenistů. V sestavě se Silvinkou Mlynářovou se vydali vstříc prvnímu zápasu a úspěšnému ve výsledku! Na skóre to bylo sice 3/3, ale domácí měli lepší skóre z hlediska vyhraných / prohraných gamů a tak slavili vítězství!


Baby B: Mlynářová S. , Fiala M. , Vránek L. , Tlustošová L.


A na závěr tu máme mini tenisty. Pro hráče se jednalo o dvojutkání s Letovicemi a Tišnovem a naši tenisté neměli slitování! Soupeřům nedali sebe menší šanci a z obou zápasů prohráli pouze jeden zápas! Tím tak výrazně nakročili k vítězství ve skupině a tradiční cestou do Znojma! Žďár - Letovice 8/0, Žďár - Tišnov 7/1.


Mini tenisté v Tišnově: Kadlec J. , Mlynářová S. , Došek R. , Tlustá T.


Všem našim týmům gratulujeme k parádním úspěchům a výsledkům! Děkujeme za skvělou prezentaci oddílu a přejeme Vám zasloužené volno v tomto víkendu.

--

S přáním úspěšného týdne, Adam Odvárka

Tenis Žďár

Comments


bottom of page