top of page

Důležité informace

Dobrý den všem,

                zdravím vás všechny v nelehké době a věřím, že všichni jste zdraví včetně vašich blízkých a těšíte se již na tenis.

Jak jste byli informováni médii, tenis patří mezi málo sportů, které mají to štěstí a mohou hráči opět začít trénovat, i když za určitých pravidel. Ve spolupráci se Sportis PO, jsme udělali maximum a s největší pravděpodobností, by závodní hráči měli začít trénovat od pondělí 20.4.2020. Změna dle informace (SMS) L.Čepla od středy 22.4

Pro rok 2020 jsme rozdělili hráče do několika výkonnostních skupin / TOP, Classic, Baby, Mini, Akademie a Tenisová školička. Závodními hráči se rozumí hráči, kteří jsou uvedeni na soupiskách družstev pro rok 2020 – TOP, Classic, Baby a Mini.

Důvodem bylo zkvalitnit trénink závodních hráčů a zároveň nezapomenout na děti, kteří se učí tenis, ale nehrají mistrovské zápasy nebo turnaje.

Jen pro zajímavost, celkový počet hráčů Tenis ZR je 119 dětí. Vzhledem k omezenému počtu hráčů na hřišti včetně trenéra a vlivem nařízení vlády, jsme rozhodli, že budou trénovat zatím pouze závodní hráči neboť start mistrovských soutěží se plánuje od 1.6.2020.   Ostatní hráči budou trénovat cca od poloviny května 2020, sledujte www.tenis-zdar.cz.

Protože nevíme, zda-li chcete aby vaše děti trénovali v tomto období, reálných důvodů může být více. Odpovězte nám na otázky níže, týká se rodičů všech hráčů, kteří jsou uvedeni v příloze rozpisu nebo Rozvrh hodin

  • Souhlasím s trénováním mého dítěte ? Ano/Ne

  • Pokud Ano, podívejte se na rozpis a odsouhlaste navržené tréninkové hodiny

  • Ve výjimečných případech bude provedena změna, opravdu výjimečných.

  • Pokud budete chtít méně hodin, pošlete info.

  • Odpověď prosím pošlete obratem na mailem: tenis-zdar@seznam.cz

Nejpozději do soboty 18.4.2020 do 18.00 hod.

Pravidla pro tenisový areál v době Covid-19:

  • nosit roušku v celém areálu / mimo samotný trénink /na kurtu mohou být max. 3 děti a trenér

  • zázemí je zavřené, mimo WC, s režimem max. 2 osoby

  • minimální zdržování v areálu

  • pokud to bude možné bez rodičů

Věřím, že všichni uvedené skutečnosti pochopíte a budete instruovat děti jak se mají chovat. Na pomoc jim samozřejmě budou trenéři.

Aktuální  situaci sledujte na www. tenis-zdar.cz

Comments


bottom of page