top of page

! Co víkend, to úspěch !

Dobrý den, milí čtenáři,

je pondělí. Pro mnohé z nás opět vylezl "strašák" jménem práce. Z hlediska tenisu je vše jinak! Je před námi další týden tenisové práce a minulý, úspěšný víkend se stal skutečností! Děláte nám radost tenisté!!! O největší úspěch víkendu se postarala Silvinka Mlynářová! Vyhrála totiž turnaj mini tenistů v areálu TC Brna! Na turnaji nenašla přemožitele a ovládla tak další turnaj. Toto vítězství bylo cenné, připsala si 20 bodů do okruhu. Pro vysvětlenou, TC Brno si vytvořilo svůj okruh turnajů a po skončení tour se vyhodnotí nejlepší a ti dostanou hodnotné ceny. Takže Silvi má dobře nakročeno na velmi dobré umístění!


Vítězné foto Silvinky Mlynářové na turnaji mini tenistů v Brně

Posíláme veliké gratulace a přejeme Silvince mnoho dalších úspěchů! __________________________________________________________________________________________ O víkendu se také pořádal turnaj mladších žáků v nedalekém Havlíčkově Brodě. Za Žďár se přihlásila trojice bojovníků - Jan Zíta, Jakub Hromádka a David Kočí. Nejlépe se umístil první jmenovaný Honzík Zíta. Honzovi se podařilo uhrát semifinále ve dvouhře. Zde narazil na rozjetého Iva Jilečka z Jihlavy a Honzík bohužel prohrál v supertiebreaku třetího setu. ( 7/6 , 2/6 , 4/10) Ve čtyřhře se Honza s Kubou Hromádkou dostali do finále. Po vyhraném prvním setu 6/3 to vypadalo slibně. Smolně však kluci prohráli druhý set 5/7 a opět se nepodařilo vyhrát supertiebreak. Celkové skóre ve finále bylo 3/6 , 7/5 , 10 / 5 z pohledu vítězů.


Celkově však 3. místo pro Honzu ve dvouhře a 2. místo ve čtyřhře pro Honzu s Kubou je skvělé a klukům moc gratulujeme k super výsledkům!!3. místo Honzíka Zíty na turnaji ml. žáků v Havlíčkově BroděFinalisté čtyřhry - zleva vítězové Ivo Jileček & Filip Krejčí a na 2. místě Jan Zíta s Jakubem Hromádkou


__________________________________________________________________________________________


Všem našim hráčům děkujeme za skvělou reprezantaci oddílu, gratulujeme Vám za super výsledky! Ať se daří nadále!


S přáním úspěšného týdne,

Adam Odvárka Tenis Žďár

Comments


bottom of page